L.O.L. Surprise! urządza imprezę na #Roblox

Kolejny milowy krok w historii serii L.O.L. Surprise! Właśnie ogłoszono, iż laleczki L.O.L. Surprise! zapraszają do zabawy na jednej z najpopularniejszych platform – Roblox. Już wkrótce oficjalna premiera gry L.O.L. Surprise! Official Party.

Fani serii nie będą zawiedzeni. Akcja będzie rozgrywała się w scenerii domku L.O.L. Surprise! OMG House, w którym gracze będą mogli odkrywać sekrety tego miejsca i bawić się ulubionymi, wirtualnymi i interaktywnymi laleczkami  L.O.L. Surprise!

Przed premierą konsumencką gry, w kwietniu fani będą mieli okazję zagrać ze swoimi ulubionymi influencerami i przeciwko nim. Będzie to też szansa, aby przetestować grę, zanim zostanie ogólnie udostępniona.

Aby przetestować grę, należy zarejestrować się w aplikacji „Rukkaz”, a gracze zostaną powiadomieni o tym, czy i kiedy zostaną wybrani do gry oraz o tym, z jakimi influencerami zagrają. Do akcji dołączyli: Megan Plays, Tiana, Miss Charli i Krystin Plays.

Sesje będą prowadzone za pomocą funkcji „Game with Me” Rukkaz, zgodnej z COPPA i bezpiecznej dla dzieci technologii zaprojektowanej przez SuperAwesome.

Czy zabawki i gry są dziś nam potrzebne?

Ekrany pochłaniają uwagę dzieci, a izolacja ma negatywny wpływ na ich psychikę. Jaka jest obecnie kondycja dzieci i m...
więcej

Letnia edycja Spielwarenmesse 2021 odwołana

Pierwsza letnia edycja targów Spielwarenmesse w Norymberdze miała odbyć się w lipcu po zmianie terminu ze styc...
więcej

Pełnię wiosny rozpoczynamy targami Ateneum

Po tegorocznej długiej zimie pełnia wiosny nadchodzi wraz z największymi targami branżowymi online, organizowanymi pr...
więcej

L.O.L. Surprise! urządza imprezę na #Roblox

Kolejny milowy krok w historii serii L.O.L. Surprise! Właśnie ogłoszono, iż laleczki L.O.L. Surprise! zapraszają do z...
więcej